TEKSTESHQIP

Erik Lloshi
Pengu Dashnis
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pengu Dashnis" kënduar nga Erik Lloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 23 Gusht 2019, Erik Lloshi publikon videoklipin "Peng I Dashnis". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gramoz Kozeli.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200