TEKSTESHQIP

Erika Rustemi
Bang Bang
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bang Bang" kënduar nga Erika Rustemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky krijim muzikor finalizohet para publikut i realizuar me vlera artistike edhe me një videoklip, produksioni i të cilit është punuar nga Four Infinit Production. Ky videoklip u publikua më 19 Maj 2018. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Gramoz Kozeli, ndërsa orkestrimi ka punuar si autor De Vox.