TEKSTESHQIP

Erjon Beci
Një Ftesë Për Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Ftesë Për Ty" kënduar nga Erjon Beci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Shtator 2023, Erjon Beci publikon videoklipin "Një Ftesë Për Ty". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Erjon Beci. Videoklipi u prodhua nga kompania AMIA Studio.