A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Fejzullahu - Kush Gabon Vuan Me Pas


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

Song from the album:

"Ti Prit Edhe Pak"


dikush te pa me tjeter njeri
dhe me thane ajo ste don ty
ti sqaron flasin kane zili
por harron njoh shum si ti

me kerkom me thua te kam shpirt
sme kthen, sme blen me fjal
e kam veshtire

pse me vjen nga paaas
nuk bej asnje hap
me ty skthehem prap

ref:2here
hajde shpirt se kam problem
me nje tjeter do te jem
thuaj, eshte e veshtire
kush gabon vuan me pas
jo me mua nuk ke shans sdua nje si ti

dikush te pa me tjeter njeri
dhe me thane ajo ste don ty
ti sqaron flasin kane zili
por haron njoh shume si ti

me kerkom me thua te kam shpirt
sme kthen, sme blen me fjal
e kam veshtire

pse me vjen nga paaas
nuk bej asnje hap
me ty skthehem prap

ref:2here
hajde shpirt se kam problem
me nje tjeter do te jem
thuaj, eshte e veshtire
kush gabon vuan me pas
jo me mua nuk ke shans s´dua nje si ti


Lyrics submited by Adisa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019