A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Fejzullahu - Vetëm Një Nat


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

Song from the album:

"Ti Prit Edhe Pak"


E kujtoj...e kujtoj un natën e parë
Kur të dy u njohëm 1vit më parë
As emrin tënd jo nuk ma the
Por e mbylle me nje puthje
Dhe ike...ike ti
Su duk kjo dashuri
Sikur të t'kisha sot
Do të jepja botën më beso

Më mjafton vetëm një natë vetëm nje natë të t'kem
Gjumi ty nuk do të zë jo nuk do flem
Do ti puth buzët e tua sa frym të mos kenë
Nuk do t'duash asnjëher sa mua asnjëher(5x)


Lyrics submited by Arta'sss
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019