Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - M'ke Harru (Feat. Ledri Vula)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Ermal Fejzullahu:
ti m'ke harru
sa netë pa gjumë
ne ishim bashkë
tash s'je me mu
a din sa shumë
a din sa shumë ty t'kam besu
veç edhe 1 natë
veç edhe 1 natë të jesh me mu
na u than premtimet, na lenduan gabimet

Ledri Vula:
ski nevoj mem thirr
une kthena vet te ti
ti i ki syt te unë
une i kom mend te ti
s'thash s'ka si une e as shumë si ti
po sa herë del me mu e lën zemrën n'shpi
un i qet ajo fight
une drejt ajo majt
une gabim ajo right
unfollow une llajk
une zi ajo white
une dit ajo night
per neve dyve une shume ajo hight

ej mami, për ty sonte shum kom pi
hej mami hajde hjekma kët vetmi

Ermal Fejzullahu:
ti m'ke harru
sa netë pa gjumë
ne ishim bashkë
tash s'je me mu
a din sa shumë
a din sa shumë ty t'kam besu
veç edhe 1 natë
veç edhe 1 natë të jesh me mu
na u than premtimet, na lenduan gabimet

asnji shenj e asnji fjalë
asgjë nga ti unë nuk kam më
ike dhe më le pa fjalë
përqafimet mi ke marrë
edhe ditët terr mu bën
se un ty më s'të kam pranë
na u than premtimet, na lenduan gabimet

Ledri Vula:
ej mami, për ty sonte shum kom pi
hej mami hajde hjekma kët vetmi

Ermal Fejzullahu:
ti m'ke harru
sa netë pa gjumë
ne ishim bashkë
tash s'je me mu
a din sa shumë
a din sa shumë ty t'kam besu
veç edhe 1 natë
veç edhe 1 natë të jesh me mu
na u than premtimet, na lenduan gabimet
2x


Ky tekst u dërgua nga Rrezon   Albafi23

Ermal Fejzullahu - M'ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ke Harru".
3. Video është e këngës "M'ke Harru", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

14
15
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 1