A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4

Ermal Mamaqi 
Dite Vere  (2004) 

 Top Records

Editors:    Eliosshuli

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018