Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Mamaqi - Vetem Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  50

Mos u trishto,
Nuk ka shume kohe
Jeta s'esht e gjate
Mos u mundo,
Nuk ka shum kohe
Çdo sekond jeto

Dhe dua te te them se nuk ja vlen
Te vuajm per asgje
Vetem beso

Mos mbaj meri
Se ne kete bote
Digjesh si qiri
Mos me harro
Mos u zemero
Rrugen drejt shiko
Dhe mbaje koken tende vet ne duar
Çdo ide ti mbro
Vetem beso

Ref:
E Nese Dielli Nje Dite
Do Mbulohet Me Dëborë
Fatin e jetes tende
Ti prape Do Ta Kesh Ne Dorë
Nese do mbetesh vetem nje buzqeshje
Dashuroje Ti Ne Heshtje
Per Te Gjitha Ditet Qe Do Vijnë.

Mos u trishto,
Nuk ka shume kohe
Merr frym dhe shijo
Se lart ne qiell per cdo njeri
Lind nje yll i ri
Prandaj te flas une leri lotet
Merre jeten si te vij
Vetem beso..

Ref:
E Nese Dielli Nje Dite
Do Mbulohet Me Dëborë
Fatin e jetes tende
Ti prape Do Ta Kesh Ne Dorë
Nese do mbetesh vetem nje buzqeshje
Dashuroje Ti Ne Heshtje
Per Te Gjitha Ditet Qe Do Vijnë.

E nese dielli nje dite do mbulohet me debore,
Fatin e jetes tende ti prape do ta kesh ne dore.

Ref:
E Nese Dielli Nje Dite
Do Mbulohet Me Dëborë
Fatin e jetes tende
Ti prape Do Ta Kesh Ne Dorë
Nese do mbetesh vetem nje buzqeshje
Dashuroje Ti Ne Heshtje
Per Te Gjitha Ditet Qe Do Vijnë.


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   FlOR3nt   ALDOoooErmal Mamaqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011
Muzika: Pirro Çako
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Ermal Mamaqi - Vetem Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Beso".
3. Video është e këngës "Vetem Beso", por nuk këndohet nga Ermal Mamaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Mamaqi:


Komente 0