A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ermal Mamaqi - Ku Ka Si Tirona  (Feat. Dr. Flori)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  144

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2015

2015-04-03T15:52:15

Featuring

Dr. Flori


Ermali:
A Man Men Kur Ishim Fmi
Komet zbath Ma Jep Nji çap
Me Voj e Kryp e Hajshim Buken
e Gjith Diten Matshim Rrugen

Dr.Flori:
Tani S'kom Mo Asi Ven
sosht tirona Siç Ka Qen
S'pyt Asnjoni Per Asnjonin
Kno Ermoli Me Doktor Florin

Ref: 2x
Ku Ka Si Tirona
Ku Ka Si Tirona
Ku Ka Si Tirona Lale
Ku Ka Si Tirona

Ermali:
S'Vjen Mo Nusja Me Pajton
Po Vjen Dhondri Me Dixhej
S'ka Mo Dajre Klarinet
Sepse mroklla i bi Vet.

Dr.Flori:
Kjo Tirona Zemra Modhe
Hapi Dyert Gjithanej
e Ngadoqofshit MireseErdhet
Jabanxhinj ska Ne Ket Vend

Ref: 4x
Ku Ka Si Tirona
Ku Ka Si Tirona
Ku Ka Si Tirona Lale
Ku Ka Si Tirona


Ky tekst u dërgua nga Xhilda Ambra Artiola   juli123   ALDOoooKartolina (1)

2019-05-03 22:24:26
A man men kur ishim fmi?
Komet zbath, ma jep nji çapë
Me voj e kryp e hajshim bukën
E gjithë ditën matshim rrugën

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019