TEKSTESHQIP

Ermedina
A M'don
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A M'don" kënduar nga Ermedina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, ky produkt muzikor u finalizua para një audience më të gjerë i realizuar bukur me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 5 Dhjetor 2018. Kompozitor është Lyric Master.