Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermenita Hoxha - A M'beson Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

A me beson mu a i beson tjetres kur ka me trathtu jo mos dil prej vetes ki me pagu shtrenjt ki me pagu ki me kujtu mu ki me kujtu (refreni×3)
Asnje fjal sdu me ta ni se shum teper tkam besu ti kisha dhan dhe syt e mi veç ti me jetu veç ti me jetu helem helem helem du me prit ni tlefonat vetem vetem vetem pa ta than nuk lo as nje nate pis o pis as nje kiss nuk ta jap mo se se meriton me i gris me i gris fotot krejt kam me i gris
Bye Bye
(Refreni×2)
Con sms ne tel po mo nuk ta cel se zemren e kom mshel per tyyy
A del a del me tjetren a del
Jo sdun me tpa kta sy
Tani ik e mos u kthe kur zemren ti e paske pas gur
I mallkoj ditet qe mi morr ai mu ai mu
Sa shum e doja po shum e doja dashuria jon ishte plot pasoja kriza paranoh paranoja si un a ke dal si un a ke dal
(Refreni+3)


Ky tekst u dërgua nga Marisa ShehiErmenita Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2024
Muzika: Princ1
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Apollo
Video Produksioni: MAX Production
Mix & Master: Apollo Producer
Styling Dhe Scripting: Maksita Kalivaci
Executive Producer: Mehmet KutaErmenita Hoxha - A M'beson
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'beson".
3. Video është e këngës "A M'beson", por nuk këndohet nga Ermenita Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermenita Hoxha:


Komente 0