TEKSTESHQIP

Ermenita Hoxha
A M'beson
Lyrics

A me beson mu a i beson tjetres kur ka me trathtu jo mos dil prej vetes ki me pagu shtrenjt ki me pagu ki me kujtu mu ki me kujtu (refreni×3)
Asnje fjal sdu me ta ni se shum teper tkam besu ti kisha dhan dhe syt e mi veç ti me jetu veç ti me jetu helem helem helem du me prit ni tlefonat vetem vetem vetem pa ta than nuk lo as nje nate pis o pis as nje kiss nuk ta jap mo se se meriton me i gris me i gris fotot krejt kam me i gris
Bye Bye
(Refreni×2)
Con sms ne tel po mo nuk ta cel se zemren e kom mshel per tyyy
A del a del me tjetren a del
Jo sdun me tpa kta sy
Tani ik e mos u kthe kur zemren ti e paske pas gur
I mallkoj ditet qe mi morr ai mu ai mu
Sa shum e doja po shum e doja dashuria jon ishte plot pasoja kriza paranoh paranoja si un a ke dal si un a ke dal
(Refreni+3)

DËRGOI: