Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermira Babaliu - Gjithmone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2010

2010-02-06T21:28:10Gjithmone prane teje kalova
Mos kujto se une ty te harrova
Do te mbetesh perhere ti pjese
Â…e zemres sime
Kur brengat largoja prane teje

Tash tjeter ty te peredhel
Dhe mua me le zog te mjere
Do te kthehesh ne çerdhe ndonjehere
Por atehere s'do kete vend per shtegetare

(refreni)
Zemra ime e ndjen se s'do te kthehesh
Edhe pse e di se mua do m'plagosesh
A thua dashuria jone
Dhe neteve pagjume do te mbetet gjithmone

E vetme po rri ne ete nate
E vetme me dhimbjen qe ndiej
Ngadale po veshtroj hijen tende
E cila pa kthim po shkon

Tash tjeter ty te peredhel
Dhe mua me le zog te mjere
Do te kthehesh ne cerdhe ndonjehere
Por atehere s'do kete vend per shtegtare

(Refreni)


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet