A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermira Babaliu - Çfare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2013

2013-10-18T07:11:28

Çfare tu them une sonte shoqeve
Me veshtrojne te gjitha me habi
A mos valle tek syte e mi
Fytyren ka lene ai

Çfare tu them une syve te tyre
Ata duan gjithçka te dine
Si tu them me pak fjale si tu them
Sot takova une dashurine

(refren)
Si mengjes kjo mbremje
...eshte per mua sot
Ka nje drite me emrin dashuri
Kaq e ngrohte jeta, kaq te dashur njerezit
Â…lumturia pakufi
(x 2)

(perseritet nga fillimi)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019