Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Ti Vetem Qaje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Me shkaterrove me helmove
Ma more rinine
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)
Ne pijetore une jam ulur
Dhe po pija vetem
Dhe pa ty po mendoja
Si ta kaloj jeten
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
S'pranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)


Ky tekst u dërgua nga RENTI

Ermira Babaliu - Ti Vetem Qaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Vetem Qaje".
3. Video është e këngës "Ti Vetem Qaje", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0