A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ermira Babaliu - Buze Korale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ermira Babaliu"

Këngë e albumit:

"Kur Ti Me Mungon"


Valle kujtoje ate cast
ku separi shikimet u ndeshen
na lidhen me fort
u deshem sa asnje tjeter

Yjet ne qiellin e zjarte
ne kendin e lagjes se vjeter
na lidhen me fort
u deshem sa asnje tjeter..
ooh ohhh ohhh....
zemres sonte i kujtoj
oooh ohhhh
mos vono...dhe kaq shpejte mos harro

Buze korale edhe sy plot shkelqim
eja vajze me perqafo plot gezim
mos vono... dhe kaq shpejte mos harro

Ne varken tone te lundrojme
zemrat ne t'i bashkojme
hajde hajde hajde
hena per ne sot ndricon
hajd hajde hajde
liqeni i bukur na fton
hajde hajde hajde
hena per ne sot ndricon
hajd hajde hajde
liqeni i bukur na fton

Buze korale edhe sy plot shkelqim
eja vajze me perqafo plot gezim
mos vono... dhe kaq shpejte mos harro


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019