Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Vrapoje ti e skuqur ne fytyre
kur une te thashe te dua
e mban mend?
as vete se di sesi te thirra LIDA
dhe koha me kthehu emrin tend

EJa, ti eja eja
te dua, te dashuroj
eja, ti LIDA eja
buzeqeshjen tende kerkoj

Dhe ja ku erdhe ti
prap koke ulur
e me veshtroje mua me habi
ti nuk e di sa shume te dua LIDA
buzeqeshjen kthema perseri

EJa, ti eja eja
te dua, te dashuroj
eja, ti LIDA eja
buzeqeshjen tende kerkoj


Ky tekst u dërgua nga Permetarka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ermira Babaliu - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0