A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermira Babaliu - Trëndelinë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2013

2013-08-02T10:59:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trëndelinë" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vaçe Zela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Në një arë në një o moj lëndinë, trëndelinë moj trëndelinë 2X
Pashë dy vajza aty o moj po rrinë, trëndelinë moj trëndelinë 2X
Ti më je si portokalle aman djalo sec mi vrave aman djalo sec mi vrave opo unë e mjera
Ti më je si një sorkadhe zemren se o c'ma more fare zemren sec ma more fare opo unë e mjeraaaaaaaaaa ooohhhoooouuuuu
Ti më je si portokalle aman djalo sec mi vrave aman djalo sec mi vrave opo unë e mjera
Ti më je si një sorkadhe zemren se o c'ma more fare zemren sec ma more fare opo unë e mjera...Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019