Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermira Babaliu - Marjana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marjana".
3. Video është e këngës "Marjana", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermira Babaliu - Marjana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Pres ..."

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:002x

Si s´te erdhi keq
si moj s´tu durua
ike ti papritur
u ndave nga mua

Ref:
Marjana therras
Marjana s´ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana

2x
Dhe nje dite guxova
te erdha tek porta
zerin ta degjova
ishe ti Marjana

Ref:
Marjana therras
Marjana s´ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana


Ky tekst u dërgua nga PerlaAkordet:

Am--Dm--------
Si ste erdhi keq
-------------Am
Si moj stu durua
---------E7
Ike ti papritur
--------------Am
U ndave nga mua
(Perserit)

Am-------------------Dm
Marjana thras Marjana ska
----------------------Am
Marjana iku dhe me la
E7------------------Am
E imja je ti moj marjana
(Perserit)

Dhe nje dite guxova
Te erdha te porta
Zerin ta degjova
Ishe ti marjana

Marjana thras
Marjana ska
Marjana iku dhe me la
E imja je ti moj marjana
(Perserit)


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet