A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermira Babaliu - Vjen Nje Cast


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T15:13:52

1.
Nuk e di se si lindi mes nesh
kjo ndjenje e bukur miqesie
dore per dore tek ecnim buze liqenit
jetonim caste dashurie

Asnje fjale ti s'me the
se valet e liqenit te ngacmonin
tek percillnin njera tjetren
mendoja te dua te me thoje

Refreni
Dhe vjen nje cast i bukur
kur shoku im i lumtur
harron te flase si cdo dite tjeter
dhe lehte me thote te dua

Kjo zemra ime pse gufon
e rreh si zog me flatra
s'ka cast me te bukur o njerezit e mi
kur kujtoj ate dite plot mallplot mall


Ky tekst u dërgua nga Elva
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019