A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermira Babaliu - Folme


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur Ti Me Mungon"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Folme" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Serenata Korçare. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Si është kjo jeta ime,
e mbushur me shqetësime,
nga dimri me acar, atëhere kur s'ka fjalë.
s'jetoj unë dot larg teje.

Mendoj unë ditë e natë,
s'më duhen as paratë,
përveç syve të tua,
që shumë aq shume i dua,
Kërkoj të rri pranë teje.

Pra ti folmë,
Folmë me zërin tënd,
folmë, mos më lendo më kot
xheloze dhe e bukur asgjë (s'lind dhe jeton)
mos rri ti më larg meje
kaq shumë mos më mundo.
Ti foli zemrës sime që fort të dashuron,
ti jepi jetes sime gëzimin qe kërkon.

Foli zemrës sime që fort të dashuron,
ti jepi jetës sime gëzimin që kërkon.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019