Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Dashuri Siberiane (Feat. Greg Stryker)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Siberiane" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eneda Tarifa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dashuri siberiane
Po bie shi dhe ti je kaq larg
Por ndoshta dhe s’dua te jem me ty
Ky qiell gri ne shpirt kaq akull
Kaq ftohte ne shpirt Si ne Siberi

Ne tër’ qenien time bie shi
Dhe ti nuk je, dhe ti nuk je aq larg
Kam deshire per ty,
kam nevoje per ty
Dhe prape s’dua te jemi baaaashke

Dimer n’shpirt gjithnje une kam
Ftohtesi pafund, pafund e pa ane
Sa grade nen zero tiii paske lindur
Dashuria ime siberiane

Dhe prape s’dua te jemi baaaashke
Dashuria ime siberiane

Publikimi: 01/08/2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 12Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0


Ermira Babaliu - Dashuri Siberiane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Siberiane".
3. Video është e këngës "Dashuri Siberiane", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.