Audio

Ermira Babaliu - Me Ke Vajte Ne Janine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mall (Kenge Dasme)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ke Vajte Ne Janine" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arben Jorgji. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me ke vajte ne Janine
naten o, diten o

O bashke me faturaxhine
naten o, diten o

O ti moj cupa avokate
naten o, diten o

O ku do shkosh moj ne ato pallate
naten o, diten o.

O ti moj cupa moj e di vete
naten o, diten o.

O pse s'i prite moj te medhenjte
naten o, diten o.

O une i prita moj te medhenjte
naten o, diten o.

O me pirun e me pecete
naten o, diten o.Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:

Më Shumë...