TEKSTESHQIP

Ermira Babaliu
Sikur Te Kisha Nja Dy Treqind Napolona
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Te Kisha Nja Dy Treqind Napolona" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.