TEKSTESHQIP

Ermira Kola
Ah Profesor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Profesor" kënduar nga Ermira Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Nonda Kajno, ndërsa teksti është marrë përsipër nga vetë artistja.