Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ernis Çili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ernis Çili është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2001, Ernis Çili merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Me Sy Te Mbyllur". Në Dhjetor 2002, Ernis Çili merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Koha Hapin S'di Ta Ndali". Në Nëntor 2003, Ernis Çili merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Me Degjo", në bashkëpunim me Albi Dhe Eri. Në Maj 2004, Ernis Çili merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Qytetin Tim Pa Ty Shikoj". Në Prill 2005, Ernis Çili merr pj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Isea Çilit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareTi Me Ploteson (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Deni

Anxhelo Miho

Xhustino Hasani

Loni Gashi

Granit Miftari

Papush Sadiku

Granit Derguti

Stenaldo Mëhilli

Verim Zendeli

Met (Muhamed Brahimi)


Tags: Ernis Çili, Ernis Cili, Chill

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet