Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernis Çili - Mishel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ref:
ne rrugen e jetes tende merrem mishel
ti endren qe ne zemren time mishel
ne duart fjalen te dua merre mishel
dhuroja rruges se jetes tende mishel


ti mos harro ,gjithka se mua me lendon
nese ti ne jet per mua nuk mendon
te dua je gjithqka qe kam je vetem ti
ne lutem me kujto si shokun me te mir

ref:
ne rrugen e jetes tende merrem mishel
ti endren qe ne zemren time mishel
ne duart fjalen te dua merre mishel
dhuroja rruges se jetes tende mishel


Ky tekst u dërgua nga  rinaErnis Çili
Publikimi: 08/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Video Produksioni: Chill Pro


Ernis Çili - Mishel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mishel".
3. Video është e këngës "Mishel", por nuk këndohet nga Ernis Çili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:


Komente 0