Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernis Çili - Zemer (Feat. Fatmir Daja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF*
Hej sot unë jam
një njeri që ndjenjën
tënde kam përballë
Hej të thërras
zemër ti je ëndërra ime në çdo natë
Hej ku je ti?
Pse më fshihesh zemër
jo tani
mos më harro ti e di
sa të dua zemra ime ti

STROF*

Une bitin e ndal
vetëm ti them dy fjalë
sa herë i mbyll unë sytë
kujtimet i ngjallë
ti je këtu pranë

Zgjohem vetëm pa fjalë
zemrën se kamë unë gjallë
dua kohën ta ndal
vetëm ta fal
jemi të ndarë
Ernis Çili
Featuring: Fatmir Daja
Publikimi: 21/04/2021
Muzika: Ernis Çili
Teksti: Ernis Çili
Orkestrimi: Ernis Çili
Video Produksioni: Chill Pro
Saks: Elton Leka


Ernis Çili - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Ernis Çili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:


Komente 0