A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Erno & Lluni - S'di Sa Her


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2019

2019-07-13T18:57:41

See Also

Lluni

Lyrics:

Erno

Lyrics:

Lluni

Production:

K-Master


ERNO 2x
sdi sa her
Me ty m ka shku menja me ik
Ku as vet na mos me dit
Veq me ik surprize pa prit

E sen me veti mos me marr (4x)

LLUNI
Seksi si nata
Me ty jom si n andrra
Classy sinatra
E sot osht e sata her qe menoj ty me ta thirr numrin n telefon tu pregadit fjalime n tru e me gjith fjalt qe mi ti thon
Ta boj jeten sikur n pralla
Po spo du met thon pallavra
Si Ninpalla kmishen qel ner pallma
Mas teje po kallna
Kshtu qe
Ajde ja nisum zanafillen prej fillimi
Ma nuk o statiste ti je main artiste e kti filmi
SDI SA HER tu menu skenar me ardh met marr
Skena me guri n dritare
Ti mem dal me fustan t bardh
Zgjedhe daten preke harten
E lajm t hannen kthehum t marten
Ty edhe hana t xhelozon
Mi korazon mos um ik se

Ref.
sdi sa her
Me ty m ka shku menja me ik
Ku as vet na mos me dit
Veq me ik surpriz pa prit

E sen me veti mos me marr (4x)

Erno
Une me ty po du me ik
Diku larg e ku ska rendesi
E sen me vete mos me marr
Mjafton kur une ty tkom pran
Kjo zemer e thyme thymeeee
Ti duhesh me ik si e fyne
Dramm fundi eshte kur t bardha n zez sun e gjan e kurgjo nuk rrin gjithmon veç ti mu gjith um ki nejt, um ki nejt, um ki nejt
Drejt e pa drejt, drejt e pa drejt
dikur thojshe ja ka vlejt, ja ka vlejt, ja ka vlejt
Ton kto net une pa flejt, ton kto net une pa flejt

Ref.
sdi sa her
Me ty m ka shku menja me ik
Ku as vet na mos me dit
Veq me ik surpriz pa prit

E sen me veti mos me marr (4x)


Lyrics submited by Lladika


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019