Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Jeten Me Dashni (Feat. Emir)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ta fala jeten me dashni
Ta fala zemren me gjith shpirt
Per ty mendoj, nate e dit...
Nate e dit..
Per ty o SHPIRTI IM...
Per ty o SHPIRTI IM...
Ma ke marr zemren...
N'kontaktin e par
A m'bohesh ti femer...
Amo jo per 1 nate...
Qysh e ki qat emer?!
Moj e amel si mjalt!
Per ty e kom 1 zemer...
Hajde merre, lej fjalt!
Me ty du mi prek krejt majet
Nga ty um heken mu galjet!
Jo, si kom zemer un fajet!
PSE T'DU?! Pse T'DU
ERO (Eroll Osmani)
Featuring: Emir
Publikimi: 02/10/2019


Ero - Jeten Me Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeten Me Dashni".
3. Video është e këngës "Jeten Me Dashni", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0