Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Mos Fol Për Ndjenja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku ke ti, ku ke ti,
kur t'kam dasht un.
Kur ti mu m'ke mungu
e m'mungon shum.

Nuk je kon
ngat meje,
nuk je kon ti.
Pak dashni,
pak dashni
per me m'dhan ti.

Cdo nat, cdo nat
un kam mbet vetem
(kam mbet vetem)
Ti mu m'ke humb
per tan jeten.

Ref :
Rri ti mos fol per ndjenja,
Te ti une mo nuk kthehna.
Veq dy t'hujt na jena,
Kurgjo mo bashk nuk kena. 2x

Ka ndryshu, ka ndryshu
te un cdo sen.
S'du me t'pa, s'du me t'pa,
ma n'rreth tem.

Nuk je kon
ngat meje,
nuk je kon ti.
Pak dashni,
pak dashni
per me m'dhan ti.

Cdo nat, cdo nat
un kam mbet vetem
(kam mbet vetem)
Ti mu m'ke humb
per tan jeten.

Ref :
Rri ti mos fol per ndjenja,
Te ti une mo nuk kthehna.
Veq dy t'hujt na jena,
Kurgjo mo bashk nuk kena. 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Ero - Mos Fol Për Ndjenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Fol Për Ndjenja".
3. Video është e këngës "Mos Fol Për Ndjenja", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0