TEKSTESHQIP

Ero
Milionere
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Milionere" kënduar nga Ero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, ky produkt muzikor është lansuar tek publiku i ilustruar artistikisht edhe me klip muzikor, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me BUG Production. Videoklipi u publikua më 2 Maj 2022. Melodia dhe okestracioni u shkruajt nga ERO (Eroll Osmani), teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga ERO (Eroll Osmani) & Buk1.