Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erti Hizmo - Exit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Jo nuk e shoh
mjegull kudo
asnje exit me emrin tend nuk shoh
kjo rruge e gjate rruge e pafundme
por emrin tend jo asgjekund se shoh.
Hej ku je ti ku ekziston...????(mmmmmmmmmm)

ref
Kerkoj
une vrapoj mes marrezise
duan te me ndalin
por kilometrazhi
Cmendet
Exit akoma nuk gjej
Ne mendej time drej teje une vrapoj
askush mos me ndaloje

I cmendur jam
ne mendjen time
parakaloj askush nuk me ndalon.
Autostrade
sa shume drejtime
por emrin tend jo askund nuk e shoh.
Cmendur jam duan te me ndalojne cmendur jam


Ky tekst u dërgua nga  AnisaErti Hizmo
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 9
Festivali: Top Fest 6
Teksti: Pandi Laço


Erti Hizmo - Exit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Exit".
3. Video është e këngës "Exit", por nuk këndohet nga Erti Hizmo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erti Hizmo:


Komente 0