Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati & Bujar Qamili - Fort Per Ty Nuk Po Ma Ndie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Atehere isha i ri, i djegur per dashuri
Te gjithe na shikonin dhe na kishin zili
Gjithmone enderroja, ishe nusja ime
Perpara deres rrija i zhytur ne mendime
Ti me shikoje te verteten s’ma tregoje
Dhe pse shume me deshe, shume me mashtroje
Ti me genjeje se shkoje ne shtepi
E ndersa me tjetrin beje dashuri
Une i verbuar nga dashuria jote
Doren kti tjetrit fort sec ja shtrengoje
S’dija cka me ba e smujta me duru
Bujar Qamilin zgjodha kete kenge me ta kendu
E moj nusja ime u mbushe plot me halle
Keshtu e peson kur mendjen e ke te madhe
Sot moj nusja ime per ty nuk po ma ndie
Jo, jo por per ty nuk po ma ndie

Refreni
Nusja jone e bukur me limona ooo
A ma mire ke na a ke nana ooo

Kur me kujtohet dhe nje here qe ti s’me ke dasht
Rri e them me vete se si rashe ne kete gracke
Shume kisha gabu me ty me u dashuru
Pse moj je e pa bese keshtu ti me vepru
S’kam aspak deshire qe te shikoj me sy
Mallkoj ate dite qe u takuam ne te dy
Qe nga ajo kohe shume paskam gabu
Dhe vendosa une kete kenge me ta kushtu
Qe nga ajo dite me erdhen mend te tjera
Tani rri gjithe kohen me mikesha te reja
Bejme ndonje pune qe te fitojme ndonje pare
E moj nusja ime u mbushe plot me halle
Keshtu e peson kur mendjen e ke te madhe
Sot moj nusja ime per ty nuk po ma ndie
Jo, jo por per ty nuk po ma ndie

Refreni
Nusja jone e bukur me limona ooo
A ma mire ke na a ke nana ooo


Ervin Bushati & Bujar Qamili - Fort Per Ty Nuk Po Ma Ndie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fort Per Ty Nuk Po Ma Ndie".
3. Video është e këngës "Fort Per Ty Nuk Po Ma Ndie", por nuk këndohet nga Ervin Bushati & Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:


Komente 0