Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ervin Bushati - Vec Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2009

2009-05-27T08:44:01+00:00

Këngë e albumit:

"20 Hite Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Vec Per Ty"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9
te kam dashur ne fshehtesi pa e ditur jo as njeri kulti im ke qen vetemm ti zot e perendi le tme yhojn se gaboj le tme thojn po me katojn zoti tme ndeshkoj un e pranoj
reff:
veq per ty un ekzistoj 1000 vjet dhe po tjetoj e sikur zemra ime tme ndaloj vdes apo jetoj veq per ty veqper ty veq per ty un eksistoj ti me prit per ty detin do kaloj do vij te takoj
te mendoj ty dit edhe nat pres me ankth nje telefonat mos me thuaj se tani eshte von per dashurin ton skemi faj as un as ti nuk na ndan kjo largesi shiko ata sy un jam atyyyy
reff:
veq per ty un ekzistoj ..............


Ky tekst u dërgua nga Muhameti
Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet