Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ervin Bushati - Potpuri 2003

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2003".
3. Video është e këngës "Potpuri 2003", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ervin Bushati - Potpuri 2003  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Me Ty"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Hajde dushe bashke te rrime
Se une te du une te du
Zemra jeme po t'kerkon moj
Don me t'u afru vetem ty moj molle e ftu x2

Hajde dushe bashke te rrime
Ty mos me le mos me le
Zemra jeme po t'kerkon moj
Nuk don tjera kend vetem ty moj molle ne gem x2

...

E buzeqesh goca
Hajde ne dritare x2

E i buzeqesh djalit
Djalit te ri beqar e x2

Ref...x2
Lake lake lake
E lake pupulake
E lalen tat o
O ç'e bone marak e

E buzeqesh goca
Hajde ke qershija x2

E i buzeqesh djalit
O nga dashunija x2

Ref...x2
Lake lake lake
E lake pupulake
E lalen tat o
O ç'e bone marak e

...

Çasht ma e bukur ne kete bote x2

Fytyra e goces hane e plote x2

O o hane e plote
Ooo hane e plote

Çasht ma e bukur ne pranvere x2

Buza e goces si sheqer x2

Kush te shkrin moj si qiri x2

Syni i goces rrush i zi x2

O o rrush i zi
Ooo rrush i zi

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet