TEKSTESHQIP

Ervin Gonxhi
Tallava 2019
Lyrics
(Feat. Mimoza Shkodra)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2019" kënduar nga Ervin Gonxhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.