A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Shkodra

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1772
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Mimoza Shkodra is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane Si Ti" dhe "Pare Pare". Aktualisht eshte e lidhur me kengetarin nga Shqiperia Seldi Qalliu. Në vitin 2002, Mimoza Shkodra publikon albumin "Te Dua". Në Dhjetor 2009, Mimoza Shkodra merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "E Ke Nje Vend". Në Dhjetor 2010, Mimoza Shkodra merr pjesë në Zhurma Show 2010 me këngën "Ndarja". Në vitin 2010, Mimoza Shk...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Seldi Qalliu

(Her ex-fiancé)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

Live (2013)

Bojna Dasem (2010)

Te Dua (2002)

Dasme Madhe

S'me Pelqen


» Add A Song »

Mu Ma Le Fajin
Sa Kujtime
Ndarja
Dashni
Burrat Nuk Jane Si Ti
E Urrej
E Ke Nje Vend
Fllad Veror
Pika Ime E Nxehte


Translations (10)


Related Artists:

Gresa Behluli

Albulena Ukaj

Aurora Ndoj

Elona Leka

Xhoi Kallaverja

Drenusha Latifi

Adelina Thaçi

Shkenda Dubova

Teuta Kurti

Bubulina Krasniqi


Tags: Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019