A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mimoza Shkodra - S'me Pelqen

Mimoza Shkodra - Dasme Madhe

Mimoza Shkodra - Te Dua (2002)

Mimoza Shkodra - Bojna Dasem (2010)

Mimoza Shkodra - Live (2013)

Mimoza Shkodra - Live 2017 (2017)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019