TEKSTESHQIP

Ervin Gonxhi & Landi Roko
Grejsi & Mersi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Grejsi & Mersi" kënduar nga Ervin Gonxhi & Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.