TEKSTESHQIP

Ervin Qerimi
A Je Pendu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je Pendu" kënduar nga Ervin Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor vjen tek audienca e gjerë i ilustruar me shije me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 30 Nëntor 2022. Muzika e këngës ka punuar si kompozitor Dg Production, ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë vetë artisti.