TEKSTESHQIP

Ervin Qerimi
Dredharake
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dredharake" kënduar nga Ervin Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës vjen e kompozuar nga Isa Zade, ndërsa për tekstin është përkujdesur Olsi Celmeta.