Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Dale Dale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  48

Poshte dritares tende,jeten do ta coj
Nuk jam djale Korce por di te kendoj
Hape,hape,hape moj perden ti
A ke,a ke,a ke perendiiii
Ref(2x)
Dale te te them te dua dale dale
Dale mos ki frike nga mua dale dale
Beme moj derman ty dhe zotin kaaam
Dale te te them te dua,dale dale...

Poshte dritares tende nuk do le njeri
S'dua te te shohin je e imja ti
Hape,hape hape moj perden ti
A ke,a ke,a ke,a ke, a ke perendiiii
Ref(2x)
Dale te te them te dua dale dale
Dale mos ki frike nga mua dale dale
Beme moj derman ty dhe zotin kaaam
Dale te te them te dua,dale dale...
Ervis Behari
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/09/2019
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Video Produksioni: Ar


Ervis Behari - Dale Dale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale Dale".
3. Video është e këngës "Dale Dale", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

10
9
15
9
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0