Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - O Baba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref:Opa opa opa o baba
Opo kemi dasem jo shaka
Opo se e kishe enderro
Aman te me shihje dhender O

1:o biro e kisha enderr
Nje dite te te shihja dhender
Nje dite te te shihja dhender

Sot ma bere zemren mal
Se marton babai djal
Se marton babai djal


2:e bere babain sot
Me te lumturin ne bote
Me te lumturin ne bote

A sa shpejt rritet femija
Marte nga ditet e mia
Marte nga ditet e mia
Ervis Behari
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2023
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila & Romir Llanaj
Regjia & Montazhi: Edlira Baholli
Dop & Colorgrading: Ar VisualErvis Behari - O Baba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Baba".
3. Video është e këngës "O Baba", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0