Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Ani Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk mjafton ni fjal e mir. marren tënde per me la.
n'trupin tend nuk gjen vend t'lir ku nje plag ti sma ke ba.
Shoku im nuk pat nevoj thika pas shpines po me dhemb.
nga ti kurr nuk dita roj heren tjeter dot mbledh mend

Reff;
Ani Ani veq vazhdoni se fajtor jam veq un , Ani Ani me tradhtuat ju du falemderit shum

Per ne dy ka vdek kjo pun n mes nesh qdo gje morri fund faj ke ti e nuk kam un gjith e deshte nje me shum
Shoki im nuk pat nevoj thika pash shpines pom me dhemb
Nga ti kurr nuk dita roj heren tjeter dot mbledh mend.

Reff;
Ani Ani veq vazhdoni se fajtor jam veq un , Ani Ani me tradhtuat ju du falemderit shum


Ky tekst u dërgua nga  dardani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Esad Ademi - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0