TEKSTESHQIP

Esad Ademi
Ani Ani
Lyrics

Nuk mjafton ni fjal e mir. marren tënde per me la.
n'trupin tend nuk gjen vend t'lir ku nje plag ti sma ke ba.
Shoku im nuk pat nevoj thika pas shpines po me dhemb.
nga ti kurr nuk dita roj heren tjeter dot mbledh mend

Reff;
Ani Ani veq vazhdoni se fajtor jam veq un , Ani Ani me tradhtuat ju du falemderit shum

Per ne dy ka vdek kjo pun n mes nesh qdo gje morri fund faj ke ti e nuk kam un gjith e deshte nje me shum
Shoki im nuk pat nevoj thika pash shpines pom me dhemb
Nga ti kurr nuk dita roj heren tjeter dot mbledh mend.

Reff;
Ani Ani veq vazhdoni se fajtor jam veq un , Ani Ani me tradhtuat ju du falemderit shum

DËRGOI:
INFO
Autorë të muzikës dhe orkestrues të këngës janë Artan Kastrati & Ardian Kastrati.