TEKSTESHQIP

Esad Ademi
Ti Je Hajnesh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Hajnesh" kënduar nga Esad Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për okestracionin janë përkujdesur Artan Kastrati & Ardian Kastrati.