TEKSTESHQIP

Esad Ademi
S'do Ti Puth Kurre
Lyrics

E mir ishe deri dje
kurse sot as nuk me njeh
nuk e di seh q'far po ndodh me ty
ishim bashk nje kohe te gjat pse ndryshove per nje nat pse mundohesh zemren me ma thy
Reff: [ 2x2 ]
Zdo ti puth me kurr buzet si dikur se pranoj qe ishte faji im stë duroj me shum tani mori fund ne mesnesh nuk esht si ne fillim

-- STROF --
Veq nje fjal dua te them une e dii se kush ke qen ske nevoj tani mendjen me rrit zemren time po e vret me gjdo fjal qeh po e flet kond e desha nuk e paskam dit

Reff: [2 x2 ]
zdo ti puth me kurr buzet si dikur se pranoj qe ishet faji im ste duroj me shum tani mori fund ne mesnesh nuk esht si ne fillim

DËRGOI:
INFO
Kompozitori i këngës dhe orkestrues i këngës është Marjan Filipovski (MAKI), teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Arsim Bunjaku.