Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - Pa Ndjenja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Krejt kto ndjenja i majta mrena
Se kam prit qe shpinen
ti mu sot ma kthen
Jam akull mrena,
E vuj me ndjenja
dashnin qe ti mu kurr s'ma dhe

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

A kam un faj qe s'jam me ty
A ka me shpres mu kthy na dy
Ftyra jote m'del gjithkah
Nuk kam dasht me ty me u nda

Cdo dit un mendoj per ty
Edhe pse s'jam me me ty
Nga vetmia qe un kam
Kjo zemer per ty po qan

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23ESTTO
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/11/2019
Muzika: ESTTO
Teksti: ESTTO
Produksioni: Big Bang (Arbër Gjikolli)


ESTTO - Pa Ndjenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ndjenja".
3. Video është e këngës "Pa Ndjenja", por nuk këndohet nga ESTTO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0