Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO & Soni Malaj - Amante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jeten nuk e du pa t'pas afer ty
Se zemra ime (?) vetem ty
Un ty gjith zemren ta kom dhan
Jem betohu qe t'jemi bashk
Edhe frymen e fundit per ty e jap

[Refrain]

Zemer Zemer, dash-dashnija-ija mas teje po m'kap
Syte e mi po dojn moj zemer veq ty un me t'pa
Se kur t'them Te Amo, Te Te Amo ty me shpirt
Po du me dit a m'don njesoj 'dhe ti

Syte e mi shkelqejn sa here t'kom afer une ty
A e din ti sa t'du e mas teje po luj
Du me kan amante sa here ti me sheh
Dije qe kjoh zemer per ty rreh
Ti je veq i jemi, jemi je
Amante ti je

[Refrain]
2x
Zemer Zemer, dash-dashnija-ija mas teje po m'kap
Syte e mi po dojn moj zemer veq ty un me t'pa
Se kur t'them Te Amo, Te Te Amo ty me shpirt
Po du me dit a m'don njesoj 'dhe ti
(Aaaa)
ESTTO & Soni Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/06/2022
Muzika: ESTTO
Teksti: ESTTO
Video Produksioni: BUG Production


ESTTO & Soni Malaj - Amante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amante".
3. Video është e këngës "Amante", por nuk këndohet nga ESTTO & Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0